Нардеп Ігор Васюник – злодій і корупціонер проти реформ

Как Николай Пасальский милую даму отУКРОПил
Как Николай Пасальский милую даму отУКРОПил
Жертва панамского архива Роман Каневский - дилер Bombardier - пойман в Литве
Жертва панамского архива Роман Каневский - дилер Bombardier - пойман в Литве

Львівський нардеп-корупціонер Ігор Васюник пише наклепи  на колег
Деструктивна робота агента-нардепа Ігоря Васюника спричинила скандал
Нардеп Ігор Васюник бойкотує реформи заради збереження старих корупційних схем

Але хто ж такий сам Васюник і чому його слова є відвертим політиканством та популізмом?

Ігор Васюник

За рік до виборів час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізуватиме рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Ігор Васюник (фракція «Народного фронту»).
Ігор Васюник є народним депутатом двох останніх скликань і за цей час виконав 50% обіцянок. У листопаді 2014 року він пройшов до парламенту за загальнодержавним багатомандатним округом і як нардеп VIII скликання дав 20 обіцянок, з яких 12 виконав, а 3 – провалив. Ще 5 запевнень йому потрібно втілити в життя до кінця каденції. На сьогодні Васюник виконав 60% обіцянок за останню каденцію.
Одна з трьох провалених Васюником обіцянок, за великим рахунком, пов'язана з дисциплінованістю нардепа. Він запевнив, що не голосуватиме за проекти законів із нового порядку денного роботи Верховної Ради в березні 2018 року, оскільки його власні законопроекти роками не розглядаються колегами.
«Реально набридло! Маючи найкращі результати з відвідування пленарних засідань і підтримки законопроектів про проведення реформ ... я вже 3 роки не можу внести на розгляд парламенту деякі закони. №3149 – про обмеження продажу алкоголю в нічний час і №1553 – про захист пам'яток ЮНЕСКО в Україні.
Колись така ж ситуація була із законопроектом про гуртожитки, який я вніс в одній каденції, а ухвалили – в іншій. Чотири роки! Важливі законопроекти в парламенті ухвалюються лише завдяки тим, хто відповідально ставиться до своєї роботи. Але є й ті, хто приходить на голосування лише на свої законопроекти, на кадрові питання або на відверто лобістські, й ці питання завжди ставлять першими до порядку денного. Яке ставлення до роботи, таке ставлення й до держави. Більше не даю жодного голосу за новий порядок денний», – написав Васюник на своїй сторінці в Facebook.
Однак у перший же пленарний день нардеп підтримав законопроект про пенсійне забезпечення колишніх військовослужбовців щодо членів сім'ї, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника. Не зміг він проігнорувати й інші важливі законодавчі ініціативи своїх колег.
Не домігся Васюник зміни керівництва «Укрспирту» за відкритим конкурсом. Нагадаємо, в 2016 році депутати Верховної Ради від Львівської області виступили з вимогою розслідувати причетність керівництва Міністерства агрополітики та «Укрспирту» до рейдерських захоплень держпідприємств і корупційних фінансових схем у спиртовій галузі. За словами депутатів, голова ліквідаційної комісії зазначеного підприємства Денис Чернов підтримував ділові відносини з Чеботарьовим, який перебуває в розшуку. Крім того, в незаконний спосіб голова комісії призначив в. о. директора «Укрспирту» Романа Іванюка. Ігор Васюник озвучив вимоги львівських депутатів: відновити діяльність спиртових підприємств області, звільнити чинних керівників, призначити нове керівництво через відкритий конкурс.
У липні 2016 року відбувся фінальний етап конкурсу з відбору керівника «Укрспирту», але, за словами міністра аграрної політики Тараса Кутового, конкурс завершився без визначення переможця в зв'язку з численними порушеннями й непрозорістю його проведення. За його словами, уряд невідкладно запускає процес підготовки підприємств до приватизації.
27 липня 2016 року Кабмін призначив в. о. голови «Укрспирту» Олега Дрожжина. Необхідно відзначити, що четвертий конкурс із призначення керівника цього держпідприємства за останні два роки завершився без переможця в зв'язку з «непрозорим» його проведенням і через те, що жоден із кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам.
Не вийшло у Васюника домогтися того, щоб Львівська національна академія мистецтв отримала статус автономного науково-дослідного центру.
Як і обіцяв, Васюник балотувався в мери Львова як самовисуванець. Також нардеп виконав обіцянку сприяти вирішенню проблеми зі сміттям у Львові. У квітні 2017 року нардеп повідомив, що міжфракційне депутатське об'єднання «Львівщина» надіслало звернення до центральних і місцевих органів влади щодо вирішення цієї проблеми. Зокрема, порушувалося питання про будівництво у Львівській області сміттєпереробного заводу. Крім того Васюник повідомив, що завдяки проведеним зустрічам депутатів МДО «Львівщина» з мерами міст в області був підписаний меморандум щодо тимчасового вивезення ТПВ зі Львова.
Також Васюник впорався з обіцянкою домагатися, щоб керівник міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького призначався за результатами відкритого конкурсу. Депутат наполягав на зміні керівництва аеропорту з колишніх «регіоналів» і недопущення його приватизації. У лютому 2016 року Кабмін призначив гендиректором львівського аеропорту Тетяну Романовську. Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив, що вона пройшла кадровий конкурс і була рекомендована на посаду Номінаційним комітетом при Мінекономрозвитку. За його словами, це місцева людина з великим досвідом роботи у зазначеній сфері. Раніше Романовська обіймала посаду начальника аеровокзального комплексу аеропорту «Львів».
Ще п'ять обіцянок Васюнику належить виконати до кінця каденції. Всі ці обіцянки записані в передвиборчій програмі «Народного фронту». Нардеп разом з однопартійцями обіцяв домогтися залучення міжнародних організацій і донорів до відновлення територій держави, які постраждали від агресії.
Станом на 12 січня 2016 року Україна вже отримала 2 мільярди гривень від міжнародних донорів на розвиток Донбасу. Президент заявив, що кошти будуть виділені лише тоді, коли на непідконтрольній Україні території «буде піднятий український прапор».

Сина Ігоря Васюника запідозрили у крадіжці електроенергії

Картинки по запросу Сина Ігоря Васюника запідозрили у крадіжці електроенергії

За непідтвердженими оцінками, збитки «Львівобленерго» перевищили мільйон гривень
Львівську компанію «Енерголед», співвласником якої є син народного депутата Ігоря Васюника, запідозрили у масштабній крадіжці електроенергії. Поліція, до якої поскаржились співробітники «Львівобленерго», виявила в «Енерголеді» енергочастотний генератор, який дозволяв компанії безкоштовно користуватися електроенергією. Сам Ігор Васюник уже назвав ці звинувачення «якоюсь провокацією».
Першим про виявлення у приміщенні ТзОВ «Науково-виробнича фірма "Енерголед"» пристрою для крадіжки електроенергії повідомив у Facebook співробітник львівської поліції і депутат міськради Ігор Зінкевич. За його словами, в результаті такого шахрайства «Львівобленерго» зазнало збитків у понад мільйон гривень.
У «Львівобленерго» підтвердили інформацію про виявлену крадіжку електроенергії, однак поки уникають оцінок з приводу завданих збитків.
«18 жовтня представники ПрАТ «Львівобленерго» разом з поліцією за адресою вул. Волинська, 10 зафіксували факт встановлення і функціонування електрочастотного генератора, що призводить до крадіжки електроенергії. За даною ситуацією складено акт правила користування роботи електролічильника та працює відповідна комісія. Оскільки інформація опрацьовується маркетинговою службою, називати суму збитків поки що рано. Нагадаємо, що така «економія» електроенергії є незаконною і може загрожувати реальним тюремним ув’язненням», – сказала прес-секретарка ПрАТ «Львівобленерго» Галина Петрушка.
У львівській поліції підтвердили факт виклику поліцейських у приміщення компанії «Енерголед».
«18 жовтня від ПрАТ «Львівобленерго» до поліції надійшло повідомлення про те, що за адресою вул. Волинська, 10 у Львові будуть демонтовувати лічильник. Просили забезпечити правопорядок. Про факт крадіжки електрики чи щось подібне наразі мені не відомо», – заявила речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська.
Зазначимо, згідно з аналітичною системою YouControl, співвласниками ТзОВ «Науково-виробнича фірма "Енерголед"» у пропорції 50/50 є син народного депутата Ігоря Васюника Тарас Васюник і громадянин Ізраїлю Дамрі Рахаміну.
Народний депутат Ігор Васюник заявив ZAXID.NET, що йому нічого не відомо про цей випадок. «Наскільки мені відомо підприємство зараз не працює і давно вже не працює. Це якась провокація», – заявив Ігор Васюник. Отримати коментар Тараса Васюника не вдалося.
У Львові вже далеко не вперше виявляють випадки масштабного нелегального використання електроенергії. У липні минулого року поліція навіть виявила цілу групу діючих співробітників «Львівобленерго», які розгорнули своєрідний нелегальний бізнес – вони встановлювали усім охочим електролічильники з вмонтованими пристроями, які занижували обсяги споживання електрики.
Власниками ПрАТ «Львівобленерго» є низка офшорних компаній, більшість з яких пов'язані з Ігорем Суркісом (володіє часткою у 89,1% компанії).
Нагадаємо також, за даними YouСontrol, родині Ігоря Васюника також належить девелоперська компанія «Моя країна», ЖБК «Національний-1», які на ділянці площею 2,08 га на вул. Стрийській, 108 планують будівництво багатосекційного житлового комплексу. Безпосередньо самому нардепу належить ТОВ «Будівельна кераміка Львова».

Раніше Васюник потрапляв у скандал із незаконною нерухомістю

Похожее изображение
Світязька дача Ігоря Васюника

Рідний брат гуманітарного віце-прем’єра в уряді Юлії Тимошенко незаконно прихопив собі землю на березі озера Світязь і збудував там хороми! А з ним – ще троє спритників…
А ЩО ЗА ПАРКАНОМ?
Пам’ятаєте, як раділи працівники ЗМІ, коли у 2003 р. тодішній голова Волинської облдержадміністрації, Герой України Анатолій Француз озвучив намір збудувати для них Міжнародний оздоровчий журналістський центр (МОЖЦ) «Світязь». Згодом навіть перший камінь під майбутнє будівництво заклали та освятили...
Але радість була передчасною. Виділених коштів для зведення об’єкта, який би відповідав гучній назві, було явно замало. Тож здійснити масштабний проект тоді не судилося. І лише тепер завдяки фонду Бориса Клімчука «Рідна Волинь» підходить до завершення спорудження будинку для відпочинку медійників. Скромної споруди на земельній ділянці площею 20 соток. Хоча МОЖЦ «Світязь» мав займати значно більшу територію – 1,3 га. Куди ж поділася решта – 1,1 га?
Уже в 2008 р. ця мальовнича місцевість в урочищі Гушове, що раніше була частиною території пансіонату «Шацькі озера», обросла триметровим цегляним парканом із кованими воротами. Падали одна за одною сосни за парканом – там активно велося будівництво. Казали: буде ще одна база відпочинку, але вже приватна. Принаймні так зазначено в розпорядженні про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підписаному тодішнім головою Шацької райдержадміністрації Леонідом Кислюком. Але інтуїція місцевих жителів підказувала: будують дачні хороми для відпочинку еліти.
Так воно й сталося. Пан Кислюк у своєму розпорядженні від 12 лютого 2007 р. за №44 надавав на 49 років 1,1 га землі якомусь ТзОВ «Легіон», юридична адреса якого – в м. Рівне. Того ж дня він підписав ще одне розпорядження, зареєстроване за №43, – про припинення користування земельною ділянкою Волинською обласною організацією Національної спілки журналістів України. Бо після того, як журналістській організації виділили 1,3 га (а сталося це 31 серпня 2004 р.) для будівництва МОЖЦ «Світязь», вона не підписала договору оренди землі із Шацькою райдержадміністрацією (хоча всі необхідні рішення сесій рад, зокрема й обласної, в неї були). Тож забравши у ВОО НСЖУ землю площею 1,1 га, Леонід Кислюк зобов’язав її переоформити право користування лише ділянкою у 20 соток.
У 2008 р., коли у Світязьку сільську раду звернулися з проханням розділити земельну ділянку, виділену ТзОВ «Легіон», із зведеними на ній будівлями на 4 осіб, підтвердився здогад про те, що землю рівненська фірма брала не для створення бази відпочинку, а для будівництва елітних котеджів. І тут депутати земельної комісії з'ясували, що високоповажні особи «залізли» ще й на дев'ять соток за межі наданої паном Кислюком території. Сільські депутати поставили вимогу врегулювати межі забудови і при поділі землі сплатити 10% від вартості обсягів об'єкта на розвиток інфраструктури села. Тільки ніхто нічого так і не платив.
Придумали іншу схему. ТзОВ «Легіон» звернулося до Господарського суду Волинської області з клопотанням про розірвання договору оренди. Мотивували це тим, що об’єкти незавершеного будівництва, які встигли звести на земельній ділянці, продали фізичним особам. І 5 травня 2010 р. клопотання наші кришталево чисті служителі Феміди задовольнили.
Хто ж ці достойники, які нібито купили недобудовані дачі на березі озера-перлини? Прізвище одного співзвучне з прізвищем керівника ТзОВ «Легіон» Світлани Федорівни Піцини. Другою особою стала мешканка столиці, третьою – нинішній директор ПрАТ «Волиньтурист», а тоді «скромний» директор пансіонату «Шацькі озера» Федір Федорович Заєць. І четвертою – Ігор Васильович Васюник, як зазначається у «Вікіпедії», український політик, громадський діяч, підприємець і меценат. У 2006-2010 рр. він був депутатом V демократичного скликання Львівської обласної ради, заступником голови Львівської обласної організації партії «Фронт змін», а з 2012 р. – народний депутат України, обраний від ВО «Батьківщина» в мажоритарному окрузі у м. Львові. Коли його брат, гуманітарний віце-прем’єр в уряді Юлії Тимошенко Іван Васюник міркував над тим, як добудувати до «Євро-2012» НСК «Олімпійський», Ігор Васильович опікувався іншою будовою – своєю дачею для відпочинку на Світязі.
Тільки от заковика – Волинське обласне ЗАТ із туризму та екскурсіях «Волиньтурист», яке було створене у червні 2003 р. на базі Волинського обласного дочірнього підприємства «Волиньтурист», не мало права розпоряджатися землею, бо вона перебувала в користуванні іншої юридичної особи – пансіонату «Шацькі озера». Після реорганізації потрібно було спочатку оформити правовстановлюючі документи, чого не зробили. Як наслідок – землею ЗАТ «Волиньтурист», а за ним і ТзОВ «Легіон» користувалися незаконно. Це зазначив у своєму рішенні Господарський суд Волинської області, куди з позовом в інтересах держави звернувся прокурор області. Це підтвердив і Рівненський апеляційний господарський суд, і Вищий господарський суд України, куди з апеляційною та касаційною скаргами зверталося ПрАТ «Волиньтурист». Тепер цю землю рішенням суду повернули у власність держави.
А що ж буде з уже зведеними на ній будівлями? Як зазначив на одній із оперативних нарад голова облдержадміністрації Борис Клімчук, бульдозерів ніхто туди посилати не буде. Але за землю нардепові доведеться заплатити.
«Ми ж не кровожерливі, ми порядні. Якщо капіталісти чи багаті народні депутати побудувалися, то хай живуть, але гроші – в казну. Два варіанти: орендна плата або викуп», – повідомив губернатор.
«ПРИХВАТИЗАЦІЯ» «ШАЦЬКИХ ОЗЕР»
Та й це ще не все. Панові Васюнику так сподобався цей райський куточок, що він вирішив робити на ньому бізнес. 10 липня 2009 р. львівська будівельна фірма ТзОВ «ВОЯВІ» укладає договір із ЗАТ «Волиньтурист», згідно з яким бере в оренду на 10 років 4 корпуси (№4, 5, 6, 7), 6 літніх будиночків (№1, 2, 3, 4, 31, 32) і відкритий танцювальний майданчик пансіонату «Шацькі озера». Підремонтувавши будівлі, львівські зодчі починають заробляти на відпочивальниках. І нікого не бентежить, що ще вчора це було профспілкове майно.
Очевидно, його вже би «прихватизували», посилаючись на невимовні поліпшення, які зробило ТзОВ «ВОЯВІ», разом із виділеною землею. Якби не перевірка у 2011 р. Держкомзему в Любомльському р-ні, що встановила: ЗАТ «Волиньтурист» використовує земельну ділянку загальною площею 17,05 га без будь-яких правовстановлюючих документів, відповідно ТзОВ «ВОЯВІ» порушило Земельний кодекс України, бо самовільно використовує ділянку загальною площею 0,2844 га під орендованим майном та 4,1194 га прилеглої території. Господарський суд Волинської області 29 листопада 2011 р. анулював той пункт договору між ЗАТ «Волиньтурист» і ТзОВ «ВОЯВІ», що стосується передачі права користування земельною ділянкою площею 4,1194 га і за її самозахоплення призначив львівським бізнесменам-будівельникам сплатити 71017 грн 66 коп. штрафу. Цим же рішенням суд зобов’язав обидва господарюючі суб’єкти повернути земельну ділянку рекреаційного призначення та земель технічної інфраструктури загальною площею 16,05 га до державної власності. Як було вже зазначено, горе-бізнесмени довго впиралися, дійшли аж до Верховного господарського суду України, який, однак, підтвердив незаконність їхніх земельних оборудок. Наразі землю вже повернуто в державну власність.
На цьому можна було би поставити крапку. Але вдумливий читач одразу запитає: а причім тут Ігор Васюник? Формально ні при чому. Але аналітики давно вказують на його можливу причетність до ТзОВ «ВОЯВІ». Цікаво, що директор цієї фірми пан Григорій Михайлович Мітренга проживає в с. Великий Любінь Городоцького р-ну Львівщини, звідки родом брати Васюники. А як тільки Ігоря Васильовича обрали народним депутатом, він узяв собі в помічники-консультанти на громадських засадах все того ж Григорія Михайловича. Цікаво, навіщо успішному директорові фірми «ксіва» помічника нардепа?
А ще цікаво, чи знали виборці Франківського р-ну Львова, які у жовтні 2012 р. віддавали свої голоси у 117-му окрузі за Ігоря Васюника, що він причетний до земельних оборудок на Світязі? Чи їм достатнього було знати, що цей меценат, який про свою благодійну діяльність почав публічно говорити лише влітку 2012 р., – висуванець ВО «Батьківщина»? І не важливо, що через нього не потрапив до Верховної Ради «польовий командир» Майдану Тарас Стецьків, який балотувався по цьому ж округу як самовисуванець, бо йому з приходом до керма «Батьківщини» Арсенія Яценюка чомусь не знайшлося гідного місця в її структурах.

Ігор Васюник: Найкращий варіант – вкладати вкрадені гроші в нерухомість

vasyunikНерухомість: На двох із дружиною Ігор Васюник задекларував 10 земельних ділянок, дві з яких розташовані у Шацьку, де йому належать два будинки відпочинку. Решта – у Львові та Львівській області. Також подружжя володіє сімома квартирами у Києві та Львові. Також кожен з трьох задекларованих членів сім’ї Ігоря Васюника має по будинку у Львові. Окрім цього нардеп має декілька нежитлових приміщень.

Цінні речі: Ігор Васюник не вважає за потрібне витрачати сотні тисяч на дорогі швейцарські годинники та норкові шуби, тому нічого особливого не задекларував.

Транспорт: Нардеп Ігор Васюник їздить зі Львова до Києва і назад на «TOYOTA LAND CRUISER 200» 2014 року випуску, ціна якого – 793 500 грн. Його дружина керує «LAND ROVER FREELANDER» 2008 року, а син їздить на «AUDI A8» за 1 млн. 175 тис. грн.

Підприємства: Ігор Васюник має акції ПАТ «Кредобанк» вартістю 50 тис. грн.. Окрім того, він є кінцевим бенефіціарним власником 18 підприємств, серед яких є благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи». Ще 12 підприємств мають у своїй скованості дружина та син нардепа.

Кошти:зарплата Ігоря Васюника становить 77892 грн., він має проценти у ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ» вартістю 74 730 грн. Дружина депутата від  підприємницької діяльності має дохід 970 тис. грн., а син депутата, Тарас Васюник, отримав 5 тисяч грн. стипендії, 264 тисячі від надання майна в оренду і 37293 грн. – проценти в банку.

Щодо готівкових коштів, то на руках Ігор Васюник має 645 тисяч гривень, 24 тис. 100 євро та 40 000 доларів. Дружина нардепа тримає у банку 200 тис. грн. та 100 євро., а також має готівкою  572 тисячі грн., 22 тис. євро, 45 тис. доларів. Син Васюника має на рахунку у банку 200 тис. гривень та 720 тис. готівкою.

Також у декларації Ігор Васюник вказав, що зробив внесок до виборчого фонду у розмірі 312 тис. 200 гривень.

 

НАРОД проти КОРУПЦІЇ

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.