АМПУ вже чотири рази провалила тендер з днопоглиблення

«Ильичевский морской рыбный порт» не следит за причалами
«Ильичевский морской рыбный порт» не следит за причалами
Страховые аферы Бориса Остапюка на «Укрзалізниці»
Страховые аферы Бориса Остапюка на «Укрзалізниці»

Адміністрація морських портів України (АМПУ) не може провести результативний тендер щодо днопоглиблення в портах Маріуполь і Бердянськ. Конкурсна процедура проводилася вже чотири рази, але договір так і не підписаний. 

 

Про це повідомили в АМПУ.

«Ми вже в четвертий провели конкурс на майданчику електронної системи РroZorro, але жоден з них так і не завершився підписанням договору з компанією, яка змогла б провести днопоглиблення в наших портах на Азові», — заявив в.о. керівника АМПУ Райвис Вецкаганс.

Четвертий в цьому році конкурс на проведення днопоглиблювальних робіт в Маріуполі і Бердянську був оголошений 1 серпня, проте торги не можна провести через нестачу учасників.

За словами Вецкаганса, зараз підтримка паспортних глибин в азовських портах виконується силами лише одного землесоса «Меотида», що належить АМПУ.

«Ми опрацьовуємо можливі варіанти збільшення власного днопоглиблювального флоту на Азовському морі», — зазначив глава АМПУ.

Нагадаємо, продається 100% корпоративних прав на діючий морський зерновий термінал в Бердянському морському порту AGRIA.

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.