Священник ПЦУ висловився про можливість канонізації Бандери

Врио главы Челябинска, при поддержке которого за границу было выведено $2 млн
Врио главы Челябинска, при поддержке которого за границу было выведено $2 млн
Теннисистка из Харькова получила десятую подряд победу на турнире в Гонконге
Теннисистка из Харькова получила десятую подряд победу на турнире в Гонконге

У разі, якщо ПЦУ захоче канонізувати Степана Бандеру, це може викликати питання у Константинополя та інших помісних церков.

Про це в інтерв’ю BBC заявив архієпископ Данило Памфільській Української православної церкви в США.

"Коли канонізовуеться святий, в ту особу протягом певного періоду люди дивляться чи відбулася якась пов’язане з нею чудо, дійсно люди молилися про її заступництво і так далі ... потім доводять до відома про канонізацію інші помісні церкви. Тому говорити про канонізацію політичних лідерів — я думаю, ми не підемо на такі радикальні дії ", — пояснив він.

Данило нагадав, що канонізацію Миколи Другого та всієї царської сім’ї РПЦ визнали не всі церкви."Для внутрішнього честсвованіе того святого Московською церквою — це чудово. Ми, Українська церква за кордоном, не визнаємо канонізації Миколи II.

Так буває, що церква проголошує своїх внутрішніх святих, але вони не виходять на всеправославний рівень. У католицькій церкві їх називають блаженними. Ми називаємо їх святими, але для внутрішнього вшанування ", — зазначив владика.

Як повідомляв "Апостроф", 9 січня, в Стамбулі члени Синоду Вселенського Патріархату підписали томос про автокефалію для Української церкви.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-01-11/svyaschennik-vyiskazalsya-o-vozmojnosti-kanonizatsii-banderyi/151137”

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.