Швейцарський адвокат отримає 118 мільйонів «Укргазвидобування» за «формульний» метанол 

«Укрзалізниця» зменшує кількість робітників, пасажирські перевезення та підняти доходи керівників – проект фінплану 
«Укрзалізниця» зменшує кількість робітників, пасажирські перевезення та підняти доходи керівників – проект фінплану 
Київські медики купили адреналін вдвічі дорожче від закупівель усіх інших лікарень країни 
Київські медики купили адреналін вдвічі дорожче від закупівель усіх інших лікарень країни 

ПАТ «Укргазвидобування» 27 липня за результатами електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» уклало угоду з компанією «AGTG SA» (Швейцарія) про постачання метанолу на 3,78 млн євро, або 117,97 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня 2019 року на умовах DAP поставлять 9 тис т технічного метанолу марки А за попередньою ціною 420 євро за тонну. Кінцева ціна буде розраховуватися за формулою:

Р = К * D – F, де

Р – ціна товару, в євро за одну метричну тонну;

К – середньоарифметичне між квартальним котируванням, що опубліковане виданням ICIS Methanol (Europe) у розділі Contract Price FOB Rotterdam  EUR/tonne та середньоарифметичним котируванням ICIS Methanol (Europe) у розділі SPOT PRICES FOB Rotterdam EUR/tonne, за місяць відвантаження;

D – диференціал, значення якого складає 1,12;

F – вартість транспортування товару по території України від станції прикордонного переходу до станції призначення, згідно тарифів ПАТ «Укрзалізниця» на дату підписання акту приймання передачі.

Раніше у липні «Укргазвидобування» на умовах DAP замовило в іншої фірми метанол за формулою по 395 євро, а в лютому – іншому постачальнику за формулою по 400 євро і нинішньому постачальнику «AGTG SA» без формули за фіксованою ціною 413 євро.

За даними сайту «ImportGenius», у січні ТОВ «Карпатсмоли» ввозило білоруський метанол по 268 євро, «Укргазвидобування» – російський по 296 євро, а ТОВ «Форис-Транс» – російський по 279 євро.

Швейцарську паливну фірму «AGTG SA» з кантону Фрібург із капіталом 100 тис швейцарських франків, яка вдруге отримала підряд в Україні, очолює Т’єрі Буну (Thierry Bounous). Цей адвокат володіє женевською юридичною фірмою «Bounous Avocats», а також вказав на сторінці в «LinkedIn», що керує фірмами «Novafirm SA», «Petrus Private Bank Ltd», «Altea Family Office Monaco», «WPS Planning Services DMCC» і «WPS SA».

До жовтні 2016 року «AGTG SA» мала назву «Wattsun Holding SA». Ще раніше ця фірма на чолі з Марселєм Шмідом (Marcel Schmid) знаходилась у Женеві та займалась будівництвом, купівлею, продажем та експлуатацією вітропарків за кордоном, управлінням компаніями, придбанням участі та координацією операцій компаній, продажем продукції, зокрема за кордоном.

За даними джерела «Наших грошей» у ДФС, торік «AGTG SA» ввозила індійський дизель для ТОВ «Газтрим» Олександра Давидкіна і ТОВ «Елемент Нафта» Олександра Тельчарова, а «Елемент Нафта» відправляло їй пшеницю. «Import Genius» повідомляє, що ТОВ «Агротрейдком» Олександра Ніколаєнка теж вивозило для неї пшеницю.


Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.