«Укрзалізниця» викинула на гостей 5-мільйонну економію від електронних накладних 

Партнер екс-голови «Укравтодору» отримає 29 мільйонів на освітлення доріг Київщини 
Партнер екс-голови «Укравтодору» отримає 29 мільйонів на освітлення доріг Київщини 
Фірма Дерипаски за 16 мільйонів полатає дороги Миколаївщини 
Фірма Дерипаски за 16 мільйонів полатає дороги Миколаївщини 

Державна адміністрація залізничного транспорту України за результатами тендеру 1 серпня уклала угоду з ТОВ «Девалта» на послуги з забезпечення прийому делегацій вартістю 4,57 млн₴ Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з конкурсною документацією, «Укрзалізниця» розраховує на прийом з липня по грудень 2011 року близько 20 делегацій. Очікувана чисельність делегації – 6-10 чоловік. Орієнтовний термін перебування – 3-5 днів.

Компанія-переможець має забезпечити гостей транспортом, готелями, перекладачами, харчуванням, екскурсіями. Також у разі потреби для проведення переговорів мають бути орендовано приміщення.

Нагадаймо, у березні ТОВ «Девалта» отримало підряд вартістю 4,99 млн₴ на послуги з організації участі «Укрзалізниці» у виставках.

Власником компанії є Олександр Ліберний, син депутата Збаразьскої райради Василя Ліберного (Тернопільська обл.) від Народної партії.

Довідково.

За даними керівника головного комерційного управління «Укрзалізниці» Володимира Іващука, зараз підприємство переходить на використання електронних накладних для вантажних перевезень. Економія від цього може скласти близько 5 млн₴, які «Укрзалізниця» раніше витрачала на закупівлю відповідних паперових бланків.


Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.