«Укренергоізолятор» переміг в скандальному тендері на радіостанції для залізниці

БАЛЬЧУН РОЗКРИВ СХЕМУ ІЗ РОЗКРАДАННЯ ПАЛИВА
БАЛЬЧУН РОЗКРИВ СХЕМУ ІЗ РОЗКРАДАННЯ ПАЛИВА
Антимонопольний комітет перевірить закупівлі «Південної залізниці»
Антимонопольний комітет перевірить закупівлі «Південної залізниці»

«Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниці» оголосило про намір заключити договір з ТОВ «Укренергоізолятор» на закупівлю радіостанцій «Оріон-РВ» на суму 20,7 мільйонів гривень.

Як повідомляв раніше сайт ZБК в розслідуванні «Залізничні схеми: 200 мільйонів на радіостанції з додатковою вартістю» ряд приватних компаній заключили контракти з Укрзалізницею загальною сумою близько 200 мільйонів гривень на постачання засобів радіозв’язку виробництва державного ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».

Підрозділи залізниці впродовж років закупляли продукцію, виробництва державного заводу через фірми-прокладки. Цього ж року «Центр забезпечення виробництва» провів два тендери на загальну суму близько 53 мільйонів гривень переможцем в яких стало ТОВ «Укренергоізолятор», яке фігурує в розслідуваннях щодо закупівель із завищеною вартістю НЕК «Укренерго».

Детально про скандальні обставини закупівель радіостанцій можна прочитати в розслідуванні «Залізничні схеми: 200 мільйонів на радіостанції з додатковою вартістю».


Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.