НПЗ Коломойського планує збільшити переробку нафти до 300 тисяч тонн на місяць

В Киеве прошло первое заседание по иску Коломойского о возвращении Приватбанка
В Киеве прошло первое заседание по иску Коломойского о возвращении Приватбанка
Хто такий Андрій Смирнов
Хто такий Андрій Смирнов

"Укртатнафта" у вересні-жовтні планує подвоїти закупівлю імпортної нафти та довести обсяг переробки на Кременчуцькому НПЗ до 300 тисяч тонн на місяць.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com


Про це повідомляє enkorr з посиланням на голову правління компанії Павла Овчаренка.


За його словами, 28 вересня приймуть з нафтою американського сорту Bakken і азербайджанського Azeri по 80 тисяч тонн кожен.


"На жовтень планується аналогічна поставка двох танкерів по 80 тисяч тонн", — додав він.


"З урахуванням планового видобутку ПАТ "Укрнафта" на рівні 128-130 тисяч тонн, обсяг доступної Кременчуцькому НПЗ нафти у вересні складе 288 тисяч тонн. У жовтні цей обсяг перевищить 300 тисяч тонн за рахунок законтрактованих 23 вересня в "Укртранснафти" 15 тисяч тонн Azeri Light, які будуть перекачані на НПЗ з терміналу МНТ "Південний" в першій декаді жовтня", — зазначає видання.


Повідомляється, що у вересні переробка нафти на Кременчуцькому НПЗ становитиме близько 255 тисяч тонн, що вище на 30%, ніж у літні місяці.


"Якщо заявлені компанією плани щодо поставок нафти в вересні-жовтні будуть виконані, завод збільшить виробництво на 44-50% в порівнянні з середньомісячними показниками 2019 року і досягне максимальних за 8 років місячних обсягів переробки. Останній раз переробка понад 300 тисяч тонн на Кременчуцькому НПЗ фіксувалася в січні 2011 року", — підкреслює enkorr.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/09/24/651921/”

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.