Журналісти розповіли, як екс-мер Ірпеня Карплюк провертав афери на сотні мільйонів гривень (відео)

Лига чемпионов: онлайн игрового дня
Лига чемпионов: онлайн игрового дня
Кличко - мэр, а мэр - никто. Какую формулу готовят для столицы в "Слуге народа"
Кличко - мэр, а мэр - никто. Какую формулу готовят для столицы в "Слуге народа"
Проти Володимира Карплюка вже порушено більше десяти кримінальних проваджень.

Володимир Карплюк, він же колишній мер Ірпеня, людина дуже відома і впливова, бо саме він провертав афери на сотні мільйонів гривень.

Про це розповідається у сюжеті програми Гроші.

Проти Карплюка вже порушено більше десяти кримінальних проваджень. Журналісти розповіли, за які саме афери відкриті ці справи.

За мерства Володимира Карплюка у місті Ірпінь почалася масова забудова, а також було змінено генплан міста на скандальній сесії.

Ще у 2018 році на межі міста почалося будівництво житлового комплексу, до якого має увійти 72 висотки згідно плану. Однак забудовник Ігор Оверко, якого називають "кишенею" Карплюка, так і не дотримав обіцянки і не почав спорудження школи біля ЖК.

Зміни до генплану міста були внесені незаконно, за що на Карплюка також відкрита справа.

Ізюминкою серед афер екс-мера стало прокладання дороги до цього ж ЖК за державний кошт, шляхом переказу грошей на фірму-прокладку, власником якої зареєстровано небіжчика та вкрадено близько 20 мільйонів гривень.

Наразі усі суди щодо цих справ ставали на бік забудовника, але на них були подані апеляції, сам мер на запити і дзвінки журналістів не відповідає.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10688130-zhurnalisti-rozpovili-yak-eks-mer-irpenya-karplyuk-provertav-aferi-na-sotni-milyoniv-griven-video.html”

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.