Міністр інфраструктури запропонував пустити на залізницю приватні поїзди

Федеральная Грузовая Компания – место где воруют на убытках
Федеральная Грузовая Компания – место где воруют на убытках
Укрзалізниця недоинвестирует 9,6 млрд грн в инфраструктуру
Укрзалізниця недоинвестирует 9,6 млрд грн в инфраструктуру

Омелян каже, що приватна тяга мусить бути

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що він підтримує приватну тягу на залізниці. Про це він повідомив на інфраструктурному дні, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Я за приватну тягу. З боку "Укрзалізниці" немає яскравого бажання запускати приватні вагони на рейки. Я думаю, ми в тестовому режимі зможемо запустити декілька вагонів. Як ми бачимо - ситуація на УЗ не покращується. Я боюся, що з електровозами стан може бути гірший. Я думаю, що приватна тяга мусить бути", - сказав він.

Нагадаємо, що законопроект про приватну тягу передбачав відокремлення діяльності оператора інфраструктури і перевізника, визначав умови доступу до інфраструктури, відповідальність перевізників і принципи тарифної політики і допускав приватні компанії до організації перевезень пасажирів та вантажів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, застарілі методи регулювання залізничної галузі не відповідають сучасним умовам і стримують розвиток конкуренції на ринку залізничних перевезень.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" не буде зменшувати обсяги перевезення основних товарів через воєнний стан.

Зазначимо, що Рахункова палата планує провести аудит в "Укрзалізниці". У Рахунковій палаті підозрюють керівництво "Укрзалізниці" в масштабній корупції.

 

Стрелочник
Стрелочник
http://strelochnik.com - Стрелочник - инсайд и коруппция в транспортной отрасли.